У грудні долар може зрости до 12 грн – експерт

У грудні долар може зрости до 12 грн – експерт

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін переконаний, що долар до 20 грудня може зрости до 12 гривень

2011-11-15 12:49

Про це він сказав 15 листопада на прес-конференції. На його думку, якщо Національний банк буде здійснювати таку монетарну політику як сьогодні, а уряд буде провадити економічну політику, направлену на збільшення дефіциту державного бюджету і банкрутство Пенсійного фонду, то можна буде чітко казати, що девальвація гривні абсолютно невідворотна.

"Якщо порівняти всі показники (з попередніми роками, коли відбувалася девальвація гривні – Ред.): друкування грошової маси, падіння золотовалютного запасу, погіршення конвертабельності гривні, то ми можемо говорити, що сьогоднішній девальваційний потенціал, який нагромаджений, є десь 40%", – зауважив Соскін.

За його словами, якщо Нацбанк не припинить випускати в обіг нову гривню, якщо не буде негайної санації НАК "Нафтогазу України" і якщо НБУ не припинить купувати ОВДП на вторинному ринку, курс буде до 12 гривень за долар. "Це може статися до 20 грудня. Якщо їм вдасться перелізти через межу різдвяних свят, то тоді це буде точно в лютому наступного року", – упевнений експерт.

Як повідомлялось, Соскін раніше вже наголошував, що курс гривні у грудні поточного року досягне позначки 12 грн за долар США. У свою чергу народний депутат з фракції Партії регіонів Олексій Плотніков переконаний, що підстав для зростання курсу долара вище 12 гривень сьогодні немає.

Поддержите независимые научные исследования донатом. Мои знания открыты для всех, потому, что они касаются каждого. Но добыча знаний требует денег. Ваши пожертвования открывают для всех нас путь к новым знаниям

Пополнить банку на независимые научные исследования

Просмотров всего: 13020 Просмотров сегодня: 9

ПриватБанк открыл кредитование крупнейшему в СНГ проектировщику магистральных газопроводов

ПриватБанк открыл кредитование крупнейшему в СНГ проектировщику магистральных газопроводов